Principy a vize společnosti Agrokredit

Poslání

Posláním společnosti je poskytování flexibilní rychlé finanční pomoci zemědělcům při výpadku provozního cash flow nebo financování jejich investičních aktivit a pro akcionáře společnosti zabezpečení výnosu odpovídající jejich riziku.

Vize

Být leaderem v oboru nebankovního financování zemědělských subjektů.

Hodnoty

Odpovědnost, férovost, přehlednost a transparentnost

Přístup

Flexibilita, rychlost, profesionalita    

Lidé

V čele společnosti AGROkredit stojí český management s mnohaletými zkušenostmi v oblasti financí a obchodu. 

 

6 důvodů pro Agrokredit

 • Rozumíme potřebám našich klientů.
 • Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Pružně a rychle řešíme jeho požadavky.
 • Jsme schopni flexibilně reagovat na změny v situaci klienta.
 • Máme rozumné podmínky úvěrů, včetně možnosti odkladu splátek.
 • Minimalizujeme administrativní zátěž při řešení žádosti o úvěr.
 • Jednáme transparentně.

reference

 • Lukáš Kaplan Rentier, Hradec Králové

  Díky nekalým praktikám lichváře moje rodina málem přišla o komerční nemovitost v hodnotě 10 mil. Kč. Přestože jsem byl v exekuci, tak mi zástupci společnosti AGROKREDIT dokázali pomoci a situaci vyřešili. Jsem jim za to vděčný.

  Zobrazit celý text
 • Marek Šimčák OSVČ

  Potřeboval jsem prostředky na rozšíření výroby, nicméně pro banku jsem byl nezajímavý a neměl jí co zastavit. Společnosti AGROKREDIT jsem zastavil dědečkovo pole a získal od nich úvěr s úrokem 9% p.a., nyní jsem už úvěr doplatil a pole je čisté.

  Zobrazit celý text
 • Ing. Václav Kroulík předseda představenstva, Zemědělské družstvo Dřísy

  Při povodních v roce jsme přišli o značnou část naší produkce a v té době se od nás odvrátili bankovní domy. Situaci jsme museli řešit nebankovnícmi společnostmi , které nás svým vysokým úrokem připravili téměř o celý profit. Od roku 2014 využíváme finančních služeb společnosti AGROkredit, která nám zlevnila úrokové náklady o více než 300%.

  Zobrazit celý text
 • Ing. Roman Bartoš jednatel, Liduška HK s.r.o.

  V roce 2010 se naše společnost kvůli nedopatření s úhradou faktury za telekomunikační služby dostala do registru dlužníků a banka nám kvůli neprodloužila kontokorentní úvěr, což bylo pro naši malou společnost téměř likvidační. Byli mi doporučeny různé nebankovní společnosti, nicméně s rozumnou nabídkou přišla až společnost AGROKREDIT.

  Zobrazit celý text
 • Ing. Václav Kroulík předseda představenstva, Zemědělské družstvo Dřísy

  Výkupní ceny obilí po sklizni v roce 2014 byly pod naše očekávaní, proto jsme raději obilí zastavili a od společnosti AGROKREDIT si půjčili za zvýhodněných podmínek, kdy část ceny za poksytnuté zdroje byla závislá na budoucím vývoji cen obilnin. Tento krok se ukázal být oboustranně výhodný a produkci jsme prodali v lednu 2015 za ceny v porovnání o 20 % vyšší.

  Zobrazit celý text